Changes to the Register of Members' Interests
Martin Caton

List all MPs and Register editions

This page shows how Martin Caton's entry in the Register of Members' Interests has changed over time, starting at the most recent and working back to the earliest we have managed to parse. Please be aware that changes in typography/styling at the source might mean something is marked as changed (ie. removed and added) when it hasn't; sorry about that, but we do our best with the source material.

RemovedAdded

25 Gorffennaf 2006 - View full entry

4. Sponsorship or financial or material support

  • Donation to my constituency party from the Communication Workers Union. (Registered 27 June 2005)
 

1 Tachwedd 2005 - View full entry

4. Sponsorship or financial or material support

 
  • Donation to my constituency party from the Communication Workers Union. (Registered 27 June 2005)

10 Tachwedd 2000 (first entry we have)

Nothing